Kayapınarlı çocuklar sağlık taramasından geçirilecek

Diyarbakır'ın Kayapınar Kaymakamı Dr. Ozan Balcı başkanlığında Kayapınarlı çocukların ağız, diş, göz, kulak ve ortopedik problemleri hakkında toplantı yapıldı.

Kayapınarlı çocuklar sağlık taramasından geçirilecek
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar Kaymakamı Dr. Ozan Balcı başkanlığında Kayapınarlı çocukların ağız, diş, göz, kulak ve ortopedik problemleri hakkında toplantı yapıldı.

Kayapınar Belediyesi Meclis salonunda yapılan toplantıya, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Latif Ekmen ve Toplum Sağlığı Merkezi Sağlık Çalışanları Dr. Serap Yurdagül Arslan, Dr. Revan Sabri Çiftçi ve Dr. Yusuf Yakut katıldı. Kayapınar İlçesindeki genç ve çocuklarımızın sağlığını önemsediklerini ifade eden Kaymakam Balcı, Kayapınarlı çocuklarımızın sağlık taramalarının yapılarak, rahatsızlığı olan çocuklarımızın belirlenmesi ve aile ile irtibata geçilerek tedavilerinin takip edilmesi çalışmalarının ana hedefini oluşturacağını belirtti. Balcı, çocukların beslenme alışkanlıklarının da konuşulduğu toplantıda, un, tuz, şekerin doğru düzgün kullanılmasını çok önemli olduğu ifade ederek, konuyla ile ilgili yoğun bir program yürütülmesi ve mayıs ayına kadar tüm okullarda faaliyetlerin tamamlanması talimatını verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...