Evkur Yeni Malatyaspor’da sosyal medya ve iletişim direktörlüğü görevlendirmesi

Evkur Yeni Malatyaspor'da Sosyal Medya ve iletişim Direktörlüğü görevine Ali Karadeniz'in getirildiği açıklandı.

Evkur Yeni Malatyaspor’da sosyal medya ve iletişim direktörlüğü görevlendirmesi
Malatya
Evkur Yeni Malatyaspor’da Sosyal Medya ve iletişim Direktörlüğü görevine Ali Karadeniz’in getirildiği açıklandı.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, Ali Karadeniz’in Kulübün Sosyal Medya ve İletişim Direktörlüğü görevine getirildiği ifade edildi. Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’ne teşekkür eden Ali Karadeniz, sarı-kırmızılı kulübe hizmet etmenin kendisi için bir onur olacağını söyleyerek, "Yaklaşık 4 senedir hem memleketime hem de Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi halkına temsil noktasında gurur duyma, övünme "bizde varız" heyecanını yaşatan şanlı ve şerefli kulübümüz Evkur Yeni Malatyaspor’a tüm hakkaniyetimle hizmet etmek benim için bir onurdur. Bana bu görevi layık gören efsane başkanımız Adil Gevrek ve efsane yönetimine şükranlarımı ve tarifini yapmakta zorlanacağım teşekkürlerimi sunmak istiyorum" şeklinde konuştu.

1988 Malatya Doğumlu olan Ali Karadeniz, daha önce çeşitli yerel televizyon kanallarında yayın yönetmenliği ve gezi programları yapmıştı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...