Dersimspor’a Bülent Güllü getirildi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Dersimspor Teknik Sorumluluk görevine Elazığlı çalıştırıcı Bülent Güllü'yü getirdi.

Dersimspor’a Bülent Güllü getirildi
Tunceli
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Dersimspor Teknik Sorumluluk görevine Elazığlı çalıştırıcı Bülent Güllü’yü getirdi.

Elazığlı çalıştırıcı Bülent Güllü, Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Dersimspor ile anlaşmaya vardı. 1 Şubat 1974 Elazığ doğumlu olan Güllü, 2009 yılında başladığı antrenörlük kariyerinde Elazığ Belediyespor, Elazığspor (Scout ekibi), Elaziz Belediyespor ve Serhat Ardahanspor takımlarında görev yaptı.

2011-2012 Sezonunda Elazığ Belediyespor ile 3.lige yükselme başarısı gösteren Bülent Güllü, 2013-2015 yılları arası Elazığspor Scout ekibinde görev yaptı.

2015-2016 sezonunda Elaziz Belediyespor ile 3. lige yükselme başarısı gösteren Bülent Güllü, geçtiğimiz sezonu ise Bölgesel Amatör Lig ekibi Serhat Ardahanspor’da geçirdi.

Güllü sezon başında anlaşmaya vardığı Adıyaman 1954 ile kısa sürede yaşanan anlaşmazlıklar dolayısıyla yollarını ayırmıştı.

Dersimspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 2. Grup’ta geride kalan 4 hafta sonunda 9 puanla 3. sırada yer aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...