BBP Sivas İl Başkanı Bulut: "Kutlu yürüyüşe devam edeceğiz"

Büyük Birik Partisi (BBP) Sivas İl Başkanı Uğur Bulut 22 Ekim Pazar günü Ankara'da yapılacak olağan büyük kurultayla ilgili olarak, Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinde bizlere emanet ettiği kutlu yürüyüşe devam edeceğiz dedi.

BBP Sivas İl Başkanı Bulut: Sivas
Büyük Birik Partisi (BBP) Sivas İl Başkanı Uğur Bulut 22 Ekim Pazar günü Ankara’da yapılacak olağan büyük kurultayla ilgili olarak," Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde bizlere emanet ettiği kutlu yürüyüşe devam edeceğiz" dedi.

BBP İl Başkanı Uğur Bulut parti binasında Pazar günü Ankara’da yapılacak olan 10’uncu olağan büyük kurultayla ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kurultaya Sivas İl teşkilatı ve davaya gönül vermiş vatandaşlarla katılacaklarını dile getiren Bulut,"Bizler bu kutlu davaya iman etmiş partililer olarak şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde bizlere emanet ettiği kutlu yürüyüşe devam edeceğiz. Ülkenin bütün meselelerine çözüm ürettiğimiz projelerimiz var. Bunları vurgulayacak ehliyetli kadrolarımız var. Hamdolsun cesaret, inanç ve irademiz var. Büyük Birlik Partisi muhteşem bir geçmişi daha muhteşem bir geleceğe bağlayacak köprüdür. Büyük Birlik Partisi bin yıllık terkiple dokunmuş bir Anadolu kilimidir. Avrupa Birliğine hayal tüneline inat Adriyatik’ten Çin Seddi’ne Türk-İslam Birliği ülküsünü gerçekleştirecek tek siyasi partidir. Siyasi tarihimiz sürpriz seçimlerle doludur. Makamlarında kibirden gözleri kör olmuş olanlar Anadolu’nun oluşturduğu dip dalganın henüz farkında değildir. Biz görüyoruz onlar da 2019’da görecekler. Büyük Birlik sürprizine onlarda şahit olacak" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...