Başkan Kutlu, muhtarları ağırladı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, 'Muhtarlar Günü' dolayısıyla Adıyaman'daki muhtarları belediyede ağırlayıp, sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Kutlu, muhtarları ağırladı
Adıyaman
Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Adıyaman’daki muhtarları belediyede ağırlayıp, sorun ve taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla Adıyaman’daki mahalle ve köy muhtarlarını ağırladı.

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette, Adıyaman’daki muhtarlar derneği başkanları ve muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Kutlu, seçilmiş kimseler olarak tek dertlerinin halkın sorunlarına çözüm bulmak olduğunu dile getirdi. Bu anlamda muhtarlarla birlikte şimdiye kadar güzel çalışmalara imza atıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Kutlu, bundan sonra da Adıyaman için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayarak konuşmasını tamamlayan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’dan sonra söz alan Adıyaman’daki dernek başkanları, verdiği desteklerden dolayı Başkan Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonundaki ziyaretten sonra, tüm muhtarları ve il protokolünü Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte ağırlayan Başkan Kutlu, burada yaptığı konuşmada da muhtarlık görevinin önemine dikkat çekti.

Düzenlenen yemeğe, Vali Nurullah Naci Kalkancı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalar, Jandarma Alay Komutanı Ercan Atasoy, dernek başkanları ve muhtarlar katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...