AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Gezer, muhtarları yalnız bırakmadı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçede bulunan bütün mahalle muhtarlarını ziyaret ederek günlerini kutladı.

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Gezer, muhtarları yalnız bırakmadı
Diyarbakır
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçede bulunan bütün mahalle muhtarlarını ziyaret ederek günlerini kutladı.

AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, ilçeye bağlı tüm mahalleleri gezerek muhtarların günlerini kutladı. 19 Ekim 1829 yılında kurulmuş olan Muhtarlık Teşkilatı üyelerinin Muhtarlar Günü’nü kutlayan Başkan Gezer, “Toplumumuzda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan muhtarlık idaresi, yüzyılları aşkın bir süredir görev yapan büyük bir teşkilattır. İkinci Mahmut zamanından itibaren devam eden bir teşkilat olan muhtarlık, günümüz toplumunda da halen önemli ve güzel işlevleri yerine getirmeye devam ediyor. Muhtarlar halkın temsilcileridir. Halkın ile devlet arasında en önemli köprü görevini muhtarlar üstleniyor. Halkın yaşadığı bütün sorunların çözümü için muhtarlar çok önemli bir misyon üstlenmiştir. Devlet kurumları ve yerel yönetimlerin mahallelere vereceği hizmetlerde de muhtarlar önemli bir rol oynamaktadır. Böylesi önemli bir görevi yürüten tüm muhtarlarımızın günlerini kutlamak için Bağlar ilçesinde bulunan muhtarlık bürolarını ziyaret ettik. Muhtarlarımızla istişarelerde bulunduk. Biz AK Parti Bağlar teşkilatı olarak muhtarlarımızı çok önemsiyor ve hizmetlerimizi bu arkadaşlarımızla halka ulaştırmayı hedefliyoruz" dedi.

Muhtarlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Gezer ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...