Kaymakam Aytemür: "Köylülerimizin sorunlarına çözüm bulacağız"

Gürün Kaymakamı Hicabi Aytemür ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi beraberindeki heyetle ilçedeki bazı köyleri ziyaret etti.

Kaymakam Aytemür: Sivas
Gürün Kaymakamı Hicabi Aytemür ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi beraberindeki heyetle ilçedeki bazı köyleri ziyaret etti.

Bozhüyük, Başören, Güldede ve Karapınar köylerini ziyaret eden Kaymakam Aytemür ve beraberindekiler köylülerle sohbet etti. Köy ziyaretlerinin sıklıkla devam edeceğini belirten Kaymakam Aytemür,"Gürün’e gelemeyen vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyerek en kısa sürede çözüm bulacak ve devlet kapısının tüm vatandaşlarımıza açık olduğunu göstereceğiz" dedi.

Köylerin ihtiyaçları, vatandaşların talep ve isteklerinin ele alındığı ziyarette konuşan Belediye Başkanı Nami Çiftçi ise,"Milletin efendisi olan köylülerimiz için ne yapılsa azdır. Köylerimizin büyümesi ve gelişmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...