Okul Sporları Değerlendirme toplantısı yapıldı

Erzincan'da 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Okul Sporları Değerlendirme toplantısı yapıldı
Erzincan
Erzincan’da 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları değerlendirme ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Erzincan Öğretmenevinde düzenlenen bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında Okul sporlarının 2016-2017 yılında gerçekleştirilen faaliyetleri değerlendirilerek, 2017-2018 döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler ve sistemde yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirme yapıldı. Düzenlenen toplantıya Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Atilla Uğurlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya Tekin, Okul Sporları İl Temsilcisi Alican Ölmeztürk, Okulların idarecileri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından başlayan toplantıda, geçen öğretim yılında gerçekleştirilen okul sporları faaliyetleri değerlendirildi. Yeni faaliyet döneminde alınması gereken tedbirler ve desteklerin konuşulduğu toplantıda ayrıca beden eğitimi öğretmenlerinin dilek ve talepleri de dinlendi.

Toplantıda Okul Sporları faaliyetlerinin takip edildiği ve tüm işlemlerin gerçekleştirildiği Okul sporları otomasyon sisteminde yapılan değişiklikler ve kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlar hakkında sunum eşliğinde bilgilendirme yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...