Tut ilçesi Yeşilyurt köyüne taziye evi yapılıyor

Adıyaman'ın Tut ilçesine bağlı Yeşilyurt köyüne İl Özel İdare tarafından taziye evi yapılıyor.

Tut ilçesi Yeşilyurt köyüne taziye evi yapılıyor
Adıyaman
Adıyaman’ın Tut ilçesine bağlı Yeşilyurt köyüne İl Özel İdare tarafından taziye evi yapılıyor.

Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, İl Genel Meclis Üyesi Abdulkadir Gürbüz ile birlikte Tut ilçesine bağlı köyler ve ilçe merkezinde incelemelerde bulundu. Tut ilçesine bağlı Yeşilyurt köyünde yapımı devam eden taziye evi inşaatını inceleyen Mehmet Can Erdoğan, burada muhtardan çalışmalar ile ilgili bilgi alarak sorun ve sıkıntıları dinledi.

Yeşilyurt köyü Muhtarı Şeyho Gürbüz, taziye evinin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yeşilyurt köyü ziyaretinin ardından Erdoğan ve Gürbüz, Yaylımlı ve Boyundere köylerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Köylü vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.

Daha sonra Tut ilçe merkezine geçen Erdoğan ve beraberindekiler AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Öztürk ile parti binasında bir araya geldi. Partinin çalışmaları ve ilçenin sorunları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Erdoğan ve Gürbüz daha sonra Tut Kaymakamı Onur Şatıroğlu’nu ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Mehmet Can Erdoğan, "Gece gündüz demeden halkıma hizmet etmenin gayretindeyiz. Yeşilyurt köyümüze modern bir taziye evi yapıyoruz. Köylerimize güzel hizmetler yapıyoruz. Taziye evimizi İl Özel İdare tarafından ihale ederek yapıyoruz. Taziye evi olmayan köylerimize tip proje uygulamayı düşünüyoruz. Milletimizin daha iyi hizmete kavuşması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Milletimize ne yapsak azdır. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımızın talimatı doğrultusunda sahadayız. Memleketin hizmetkarıyız. Hizmet aşkıyla yola çıktık. Hizmetleri yaparken milletvekillerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...