Elazığ'da kaçak tütün ve sigara operasyonu

Elazığ'da polisin yaptığı 'Duman 2' uygulamasında 62 kg sarmalık tütün ile 63 paket kaçak sigara ele geçirilirken 10 şahsa çeşitli konulardan 11 bin 400 TL ceza kesildi.

Elazığ'da kaçak tütün ve sigara operasyonu Güncel

Edinilen bilgiye göre, Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığının koordinesinde kaçak sigara ve yasadışı tütün mamullerine yönelik Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da "Duman-2" uygulaması gerçekleştirildi. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen uygulamada, kontrol edilen 42 iş yerinde 62 kilogram sarmalık tütün ile 63 paket kaçak sigara ele geçirildi.

Ayrıca 2 şahsa ruhsatsız iş yeri çalıştırmaktan, 10 şahsa da çeşitli konulardan adli ve idari işlem yapılarak toplamda 11 bin 400 TL idari para cezası uygulandığı bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...