Tunceli’de ilk yardım kursu

TUNCELİ (İHA) – Tunceli'de AK Parti üyelerine ilk yardım kursu verildi.

Tunceli’de ilk yardım kursu
Tunceli
TUNCELİ (İHA) – Tunceli’de AK Parti üyelerine ilk yardım kursu verildi.

AK Parti Tunceli Kadın Kolları Başkanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen “İlk Yardım Bilgileri Farkındalık Eğitim Kursu” kapsamında parti üyeleri ilk yardım eğitimi aldı. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde düzenlenen törenle eğitim alan parti üyelerine sertifikaları verildi. Genel merkezlerinin talimatlarıyla 81 ilde gerçekleştirilen eğitimlerin bir ayağının da Tunceli’de gerçekleştirildiğini belirten AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yıldız Güngör, eğitime katılanlara sertifikalarının verildiğini söyledi.

İlk yardımın çok büyük öneme sahip olduğunu dile getiren Güngör, “Bu uygulamalı kurs ile ilk yardımın hayatımızdaki yerini ve önemi bir kez daha anladık. Bilinçli yapılan ilk müdahalenin, insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu gördük. Kurs sayesinde doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...