Kayapınar’da kırsal mahallelere parke taşı döşeniyor

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Belediyesince, kırsal mahallelerde yürütülen kilitli parke taşı ve kaldırım çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Kayapınar’da kırsal mahallelere parke taşı döşeniyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Belediyesince, kırsal mahallelerde yürütülen kilitli parke taşı ve kaldırım çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Kayapınar Belediyesince, kırsal mahallelerde ulaşım sıkıntısına son vermek amacıyla başlatılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım çalışmalarında sona gelindi. İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, belediye hizmet sınırları içerisinde bulunan kırsal mahallelerdeki vatandaşların yaşam kalitelerini yükseltmenin öncelikli görevleri arasında olduğunu belirterek, yılsonuna kadar 320 bin metrekare alanda kilitli parke taşı yapımı ve ilçe merkezinde 56 bin metrekare kaldırım yapımı çalışmalarını tamamlayacaklarını ifade etti. Belediye ekiplerinin sahada olduğunu anlatan Balcı, bütçe dolayısı ile eksik kalan alanların belirlendiğini ve bu yıl yapılamayan alanların, önümüzdeki yıl yatırım programına alınacağını dile getirdi. Balcı, yapılan çalışmalar nedeniyle vatandaşların günlük yaşamlarında zaman zaman sıkıntılar yaşayabildiğini de kaydederek, ilçe halkına gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...