Askıda Ekmek uygulaması yaygınlaştırılacak

Sivas Valisi Davut Gül, Yiyecek Maddesi Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanlığı ile Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin ortaklaşa yürüttüğü 'Askıda Ekmek Kampanyası' tanıtım toplantısına katıldı.

Askıda Ekmek uygulaması yaygınlaştırılacak
Sivas
Sivas Valisi Davut Gül, Yiyecek Maddesi Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanlığı ile Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ortaklaşa yürüttüğü ’Askıda Ekmek Kampanyası’ tanıtım toplantısına katıldı.

Türkiye’de birçok yerde ve Sivas’ta da farklı noktalarda uygulanan projenin yaygınlaştırılmasının sevindirici olduğunu ifade eden Vali Gül,"İlimiz, sosyal yardımlaşmanın yüksek olduğu ve millet olarak yardımlaşmanın hiçbir zaman önemini yitirmediği bir kültür ile kuşanmıştır. Şehir merkezinde 130 noktada askıda olan ekmeği ihtiyaç sahipleri herhangi bir bedel ödemeden alacaklar. Hayırseverlerimizde alışveriş yaparken askıya da ekmek alarak maddi durumu elverişsiz olanlara yardım etmiş olacaklar. Alan el veren eli görmeyecek. Allah muvaffak etsin." dedi.

Toplantıda ayrıca 18 dakikada pişen, tek taraflı pişmeyen Sivas’a özgü Sivas Somun Etli Ekmeği’nin de tanıtımı yapıldı. Tanıtım toplantısına Belediye Başkanı Sami Aydın, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, Yiyecek Maddesi Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mehmet Akgül de katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...