Arabasını İphone ile takas etmek için ilan verdi

Doğaner Kısadere, 90 model arabasını İphone marka telefonla takas edeceğini belirterek ilan verdi. Arabasının değerinin 5 bin TL olduğunu belirten Kısadere, 'Eğer 2 bin 500 lira değerinde bir İphone ile gelirlerse üzerine 2 bin 500 lira verip arabayı alabilirler. İphone’un son modeli ile gelirlerse üzerine sanırım bin lira da biz borçlanırız' dedi.

Arabasını İphone ile takas etmek için ilan verdi Genel

Doğaner Kısadere, 5 ay önce aldığı 90 model Citroen marka arabasını satışa çıkardı. Arabasını sadece nakit para ile satmayı düşünmeyen Kısadere, İphone marka telefonla takas edebileceğini de belirterek internete ilan verdi. Arabasının camına da aynı ilanı yapıştıran Kısadere, “Arabayı yaklaşık 5 ay önce almıştık. Bir ihtiyacımız olduğu için değil keyif için almıştık. Şimdi de keyif için satıyoruz. Satarken de takas usulü satalım diye düşündük. İphone fiyatları elbette değişiyor. Biz 5 bin liralık arabamıza eş değer olan bir İphone ile arabayı satabiliriz. İlanı verdikten sonra çok fazla arayan oldu ama direkt herhangi bir İphone telefonla takas edeceklerini zannedenler de oluyor. Bizim arabamızın değeri 5 bin lira. Eğer 2 bin 500 lira değerinde bir İphone ile gelirlerse üzerine 2 bin 500 lira verip arabayı alabilir. İphone’un son modeli ile gelirlerse üzerine sanırım bin lira da biz borçlanırız” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...