İstikrarın partisi 14 yaşında

Ak Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Av. Kadir Nozoğlu, AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesajı yayımladı.

İstikrarın partisi 14 yaşında Siyaset

Başkan Nozoğlu, Türkiye’nin en büyük siyasi hareketi olan Ak Parti’nin 14. kuruluşunun yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek Ak Parti ekibinin bundan önce olduğu gibi bundan sonrada aralıksız bir şekilde çalışarak Türkiye’yi daha da ileri taşıyacaklarını ifade ederek mesajında şu görüşlere yer verdi.

“14 Ağustos 2001 yılında Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan partimiz Türkiye’nin çehresini değiştirdi. Ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yola çıkan AK kadrolar, ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır. AK Parti, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda birçok ilke imza atmayı başarmış bir partidir. AK Parti ile Türkiye artık dışa bağımlı bir ekonomi yerine, büyüyen ve bağımsız bir ekonomiye sahip olan ülkemiz AK Parti iktidarı ile yakaladığı bu gücü artırarak yoluna devam etmektedir. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde ak kadrolarıyla başarıdan başarıya koşan, partimizin kuruluşundan bu yana hizmet etmiş olan tüm değerli mensuplarını kutluyor. Bu duygu ve düşüncelerle, bu özel ve önemli bir gün de partimizin 14. kuruluş yılının ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum''

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom