CHP’li meclis üyesinden AK Partili Ahmet Aydın’a övgü dolu sözler

CHP'li Meclis Üyesi Mahmut Nedim Evli, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'a tütün konusunda ki gösterdiği gayretlerden dolayı övgü dolu sözler söyledi.

CHP’li meclis üyesinden AK Partili Ahmet Aydın’a övgü dolu sözler
Adıyaman
CHP’li Meclis Üyesi Mahmut Nedim Evli, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’a tütün konusunda ki gösterdiği gayretlerden dolayı övgü dolu sözler söyledi.

CHP İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Nedim Evli, il genel meclisin olağan üstü toplantısının dilek ve temenniler bölümünde TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’a övgüler dizdi.

Ahmet Aydın’a yönelik tütün baronları tarafından hiç hak etmediği sözlü saldırıların olduğunu belirten Mahmut Nedim Evli, Aydın’ın bunları hak etmediğini söyledi.

Mahmut Nedim Evli konuşmasında, “Adıyaman’da ki tütün baronları, tütün ile ilgili kamuoyu oluşturarak TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ı hiç hak etmediği sözlü saldırıda bulundular. Bazı yerel yöneticiler tüm bu olanların suçlusu Ahmet Aydın’mış gibi hareket edip Ahmet Aydın’ı günah keçisi ilan ettiler. Bu durumu fırsat bilen tütün baronları Ahmet Aydın’ı hiç hak etmediği bir şekilde eleştiri yağmuruna tuttular. Bu davranışların hiç iyi olmadığı kanısındayım. Söz konusu Adıyaman ve Adıyamanlı hemşerilerimizin ekmek sorunu ise tüm siyasi partiler STK’lar ‘gerisi teferruattır’ deyip, birlik ve beraberliğimizi ortaya koymalıdır. Bu eleştirilere rağmen TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın konuya siyasi bakmamış, büyük bir emek ve çaba sarf etmiştir. Ahmet Aydın, söz konusu Adıyaman ve tütün üreticilerinin ekmeğiyse ‘gerisi teferruattır’ demiş, canla başla diğer milletvekillerimizle el ele verip sorunun üstesinden gelmeye çalışmıştır. Bu konuda emek ve çaba sarf eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...