Kale’de birlik günü

19 Ekim Muhtarlar günü kapsamında Kale ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Kale'nin birlik ve beraberliğini kimse bozamaz dedi.

Kale’de birlik günü
Malatya
19 Ekim Muhtarlar günü kapsamında Kale ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Cemal Akdemir, “Kale’nin birlik ve beraberliğini kimse bozamaz" dedi.

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, Kale kaymakamlığında düzenlenen toplantıda, Kale Muhtarlar Derneği ve muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Akdemir bu buluşmada "Muhtarlar Günü"nü tebrik etti. Kale Kaymakamlığı’ndaki buluşmanın ardından Muhtarlar Derneği Kale Belediyesi’ni ziyaret etti. Gösterilen ilgiden memnun kaldığı öğrenilen muhtarlar Belediye Başkanı Cemal Akdemir’e teşekkürlerini sundu. Kale Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Ceylan buradaki konuşmasında, "Hepimizin amacı Kale ilçemiz. Bu olgu çerçevesinde birlik ve beraberlik duygumuz var. Hep birlikte Kale’yi kalkındırma çabası içerisindeyiz. Hep böyle devam etmeliyiz" şeklinde konuştu. Başkan Akdemir ise Ceylan’ın söylediklerine katıldığını belirterek "Kale’nin birlik ve beraberliğini kimse bozamaz" dedi. Yapılan toplantının akabinde birlikte birlik ve beraberlik yemeği yedi. Yemeğin ardından ise Kale Belediyesi tarafından yapılmakta olan sosyal tesislerini yerinde inceledi. Başkan Cemal Akdemir teşekkür ziyaretinden çok memnun kaldığını belirterek, Kale Muhtarlar Derneği’ne iade-i ziyaret yaptı. Başkan Akdemir derneğe olan ziyaretin akabinde muhtarlarla birlikte esnafı gezerek, yaşlı vatandaşların ziyaretinde bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...