Diyarbakır’ın tek kadın muhtarından mahalleliye aşure ikramı

Diyarbakır'ın tek kadın muhtarı olan Dilek Demir, mahallesinde bulunan kadınlara aşure ikramında bulundu.

Diyarbakır’ın tek kadın muhtarından mahalleliye aşure ikramı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın tek kadın muhtarı olan Dilek Demir, mahallesinde bulunan kadınlara aşure ikramında bulundu.

Kentin ve bölgenin tek kadın muhtarı olan Demir, 2014 yerel seçimlerinde çevresinin ve ailesinin ısrarı üzerine Bağlar ilçesi Muradiye Mahallesi muhtar adayı oldu. 6 erkekle yarıştığı dönemde, propaganda sırasında resimleri yırtılan, fotoğraflarına bıyık çizilen Dilek Demir, bütün zorluklara göğüs gererek en yakın rakibine 200 oy fark atarak Muradiye Mahallesi muhtarlığına seçildi.

Muhtarlığa başladığı günden bugüne vatandaşların her sorunu ile ilgilenip çözüme kavuşturmaya çalışan Demir, mahallesindeki kadınlara aşure ikramında bulundu. Demir, "Kadınlar bizim için çok önemlidir. Muhtarlığım döneminde en az erkekler kadar onların desteğini de yanımda hissettim. Bugün muhtarlığımıza gelen kadınlara, aile bireyleri kadar aşure ikramında bulunduk. Bize desteklerini sundukları için mahallelimize teşekkür ederiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...