Semazene çarpmasına ramak kaldı

Sivas'ta Mevlana Caddesi üzerinde iki otomobilin çarpıştığı kazada yoldan çıkan bir araç mahallesinin simgesi olan semazen heykelinin bulunduğu havuza girip semazene çarpmasına ramak kala durabildi.

Semazene çarpmasına ramak kaldı
Sivas
Sivas’ta Mevlana Caddesi üzerinde iki otomobilin çarpıştığı kazada yoldan çıkan bir araç mahallesinin simgesi olan semazen heykelinin bulunduğu havuza girip semazene çarpmasına ramak kala durabildi.

Kaza, geçtiğimiz gece Sivas’ın Mevlana Mahallesi üzerinde bulunan Mevlana kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, N.D yönetimindeki 06 FF 7853 plakalı otomobil, kavşakta E.C. yönetimindeki 58 BE 244 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada N.D. yönetimindeki otomobil, kavşağın içerisindeki mahallenin simgesi olan semazen heykelinin bulunduğu havuza girdi. Otomobil semazene çarpmasına ramak kala durabildi. İhbar üzerine olay yerine gelen trafik ekipleri işlemlerin ardından havuza düşen aracı çekici yardımı ile çıkarttı.

Kaza sırasında araçta bulunan Halil Doğan, "Biz caddeden geliyorduk. Geçerken sağımıza solumuza baktık. Sol tarafımızdan araç hızlı bir şekilde geldi. Arka tampondan bize vurdu. Vurmasıyla bizi Mevlana havuzuna attı" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...