Ucu tehlikeye çıkan kaydırak kaldırıldı

Sivas'ın Suşehri ilçesinde, yanından yol geçince ucu havada kalan ve çocuklar için tehlike saçan kaydırak kaldırıldı.

Ucu tehlikeye çıkan kaydırak kaldırıldı
Sivas
Sivas’ın Suşehri ilçesinde, yanından yol geçince ucu havada kalan ve çocuklar için tehlike saçan kaydırak kaldırıldı.

Sivas’ın Suşehri ilçesi Yanlızbağlar Mahallesinde bulunan özel bir sitenin bahçesinde bulunan çocuk oyun parkındaki kaydırakların ucu yol geçmesi ile boşlukta kaldı. Çocuklar için tehlike saçan durum yetişkinler tarafından şikayet konusu olunca Suşehri Belediyesi ekipleri bugün olay yerine giderek parkın tehlikesi olan kısımlarını söktüler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkan vekili Nazif Karkın, “Çocuk parkının belediyemizle bir alakası yoktur. Belediyemize ait çocuk parkı değil. Bu çocuk parkı özel bir siteye aittir. Belediyemiz Necip Fazıl sokakta yol genişletme çalışması yapar çocuk oyun parkının uçları boşlukta kaldı. Çocuk parkının belediyemizle bir alakası olmadığı halde tehlike arz ettiği için çocuk parkını boşlukta kalan taraflarını söktük’’ dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...