Başkan Atilla: "Bu şehirde herkesin sesine kulak vereceğiz"

Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle ikinci istişare toplantısı düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bu şehirde herkesin sesine kulak vereceğiz dedi.

Başkan Atilla: Diyarbakır
Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileriyle ikinci istişare toplantısı düzenleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Bu şehirde herkesin sesine kulak vereceğiz" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, STK temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi toplantı salonunda STK temsilcileriyle ikinci istişare toplantısını düzenledi. Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini anlatan Başkan Atilla, talepleri dinledi, görüş alışverişinde bulundu. Çalışmalarında sivil toplum kuruluşlarıyla istişare ettiklerini belirten Başkan Atilla, "Sivil Toplum Kuruluşlarıyla buluşmalarımız devam edecek. Farklı alanlarda hizmet eden kuruluşlarımızın görüşünü alarak bu şehirde en iyi hizmetleri sunmaya gayret ediyoruz. Çalışmalarımızda sivil toplum kuruluşlarından gelen fikirler görüş ve öneriler bizim için çok önemli, bunu önemsiyoruz. Bu şehirde herkesin sesine kulak vereceğiz. Sosyal projelerimize ağırlık vererek yakın dönemde şehrimizde birçok sosyal projeyi hayata geçireceğiz. Yeni bir dönemin kapısının sizden gelen önerilerle açacağız. Samimiyetle tüm fikirlere açık olduğumuzun da altını çizmek istiyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde huzur ve güvenin tesis edildiği şehrimizde hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

STK temsilcileri ise, toplantının önemli olduğunu belirterek, Başkan Atilla’ya hem hizmetleri hem de toplantı nedeniyle teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan STK ve Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle toplantıların devam edeceği belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...