İşyeri fareleri yakayı ele verdi

Malatya'da bir işyerine girerek hırsızlık yapan 2 zanlı polisin başarılı çalışması ile kısa sürede yakalandı. Adliyeye sevk edilen 2 şüphelide tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İşyeri fareleri yakayı ele verdi
Malatya
Malatya’da bir işyerine girerek hırsızlık yapan 2 zanlı polisin başarılı çalışması ile kısa sürede yakalandı. Adliyeye sevk edilen 2 şüphelide tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Önceki gün Hamidiye Mahallesi Antepli Sokak üzerinde bulunan bir işyerinde yaşanan hırsızlık olayında 120 TL, 50 adet kol saati, 200 adet bayan emitasyon yüzük, 500 adet erkek kolyesi, 60 adet çakmak ve 120 adet parfüm çalınmıştı.

Hırsızlık olayının ardından geniş çaplı inceleme başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kısa sürede olayın faillerini tespit etti. Yapılan çalışma ile hırsızlık şüphelileri M. A. ve A. D. yakalanarak gözaltına alındı.

Asayiş Şube Müdürlüğündeki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli de çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak Malatya E Tipi Cezaevine gönderildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...