Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Toplantısı yapıldı

Sivas'ta konuşan Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, görevde yükselme sınavlarının bu yıl yapılacağını söyledi.

Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Toplantısı yapıldı
Sivas
Sivas’ta konuşan Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, görevde yükselme sınavlarının bu yıl yapılacağını söyledi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Sivas’ta gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Divan Toplantına katıldı. Burada konuşan Memiş, 4B ve 4C’li personelin kadroya geçirilmesi için çalışmalarının sürdüğünü belirterek, "Vekil ebeler, kamu dışı aile dışı çalışanlarımız, Aile Sosyal Politikalar Bakanlığında ek ders görev yapan arkadaşlarımız, 4B’li arkadaşlarımız ve 4C’li arkadaşlarımız kadroya geçilmesi için verdiğimiz mücadelemizi biliyorsunuz. Belki bu yıl olmasa bile önümüzdeki yıl seçim yılı. 2019 yılında bu konu bizim üzerinde çok duracağımız bir konu olacak. Ve inşallah bu süreci çalışanlar lehine dönüştürmek kaydıyla, bu arkadaşlarımıza kadro alma mücadelemizi vericeğiz" dedi.Bu yıl görevde yükselme sınavı açılacak

Sağlık-Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, görevde yükselme sınavını bekleyen hizmetli kişilerin geçen sene sınavının iptali olduğunu hatırlatıp, "Biliyorsunuz geçtiğimiz sene yükselme sınavı açıldı ama çerçeve yönetmelik nedeniyle bu sınavların iptali söz konusu olmuştu. Bu yıl inşallah görevde yükselme sınavı açılacak. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığında da önümüzdeki hafta inşallah görevde yükselme sınavı duyurusu yapılacak" şeklinde konuştu.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, konuşmasının ardından Sağlık-Sen’e üye olan emekli olmuş sağlık personellerine plaket takdim etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom