AVM’de Kağıt Rölyef sergisi açıldı

Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde kağıt rölyef atölye performans sergisi açıldı.

AVM’de Kağıt Rölyef sergisi açıldı
Malatya
Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezinde kağıt rölyef atölye performans sergisi açıldı.

Malatya Büyük Şehir Belediyesi tarafından düzenlenen serginin açılışı Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan, Malatya Girişim Gurubu yönetim kurulu başkan yardımcısı Mehmet Kavuk ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gencay, sergide emeği geçenlere teşekkür ederek, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak ortalama her yıl sanat galerimizde ve semt konaklarımızda 10 bin civarında Malatyalı hemşehrilerimize sertifika veriyoruz. 2 bin civarında öğrencimize ise sınav öncesi kurs veriyoruz. Bu yıl ilk defa üniversiteye hazırlık kursu açtık ve 100 civarında öğrenci aldık. Bir deneme yapacağız istediğimiz sonucu alırsak inşallah önümüzdeki sene üniversiteye hazırlık kurslarında öğrenci sayısını artıracağız. Bize bu konuda her türlü desteği veren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekküre diyoruz” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin ve Girişim Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Kavuk’ta, serginin hayırlı olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesimi ile birlikte sergi ziyarete açıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...