ETSO Başkan Adayı Ergüney muhtarlarla buluştu

ETSO Başkan Adayı Zafer Ergüney, STK turları kapsamında Erzurum Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.

ETSO Başkan Adayı Ergüney muhtarlarla buluştu
Erzurum
ETSO Başkan Adayı Zafer Ergüney, STK turları kapsamında Erzurum Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Dernek Başkanı Cemal Korkmaz’la görüşen Ergüney, muhtarların demokrasinin temel taşı olduğunu söyledi. Erzurum’un ekonomisine destek sağlamak için ETSO’ya başkan adayı olduğunu söyleyen Ergüney, “Hiç ayrım yapmadan tüm STK’larımızı ziyaret ediyorum. Şehit aileleri ve Muharip Gaziler Derneği’nin ardından bugünkü durağımızda Erzurum Muhtarlar Derneği oldu. Değerli başkanımız Cemal Korkmaz ve diğer muhtar arkadaşlarımızla istişarede bulunmak istedik” dedi.

Her fırsatta şehirlerin gelişmesinde birlik ve beraberliğin önemine değindiğini de ifade eden Ergüney, “Hepimizin amacı Erzurum’u kalkındırmak, bu kadim şehri bir adım ileri taşımak. Bunda herkes gibi değerli muhtarlarımızda söz sahibi. Onun için buradayım. Muhtarlarımızın fikir ve düşünceleri benim için çok önemli” diye konuştu.

Ziyarette Zafer Ergüney’e İşadamı Uğur Orhun’da eşlik etti.

Erzurum muhtarlar Derneği Başkanı Cemal Korkmaz’da Ergüney’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...