Büyükşehir Belediyesinden Günpınar’a sosyal tesis

Malatya Büyükşehir Belediyesi Darende'ye bağlı Günpınar Mahallesine sosyal tesis kazandırıyor.

Büyükşehir Belediyesinden Günpınar’a sosyal tesis
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi Darende’ye bağlı Günpınar Mahallesine sosyal tesis kazandırıyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Günpınar Mahallesinde atıl durumda bulunan ilkokul restore edilerek, mahalleye sosyal tesis kazandırılması planlanıyor. 4 bin metrekare alan üzerinde bulunan sosyal tesisin içerisinde süs havuzu, oturma yerleri, çay bahçesi ve yeşil alan yer alacak.

Atıl durumda bulunan okulun sosyal tesis olarak mahalleye kazandırılmasına çok sevindiklerini söyleyen mahalle sakinlerinden Bekir Söze “İnşallah mahallemiz güzel bir sosyal tesise kavuşacak. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Günpınar’a bu sosyal tesisi kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılacak olan tesisin ilçeye büyük değer katacağını belirten Ahmet Yıldırım ise, “Düğünlerimizde, bayramlarımızda, özel günlerimizde burada toplanacağız. Turizm cennetine bu anlamlı sosyal tesisi kazandıran başkanımız Ahmet Çakır’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...