Bismil Koordinasyon Merkezi, vatandaşların hizmetine girdi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin, ilçelerde hizmet ağını geliştirmek amacıyla inşa ettiği Bismil Koordinasyon Merkezi, vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Bismil Koordinasyon Merkezi, vatandaşların hizmetine girdi
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, ilçelerde hizmet ağını geliştirmek amacıyla inşa ettiği Bismil Koordinasyon Merkezi, vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, vatandaşlara daha hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verilmesi amacıyla inşasına başladığı ve ağustos ayında tamamlanan Bismil Koordinasyon Merkezi, hizmet vermeye başladı. Diyarbakır-Batman çevreyolu üzerinde bulunan ve 1 milyon 335 bin TL’ye mal olan Bismil Koordinasyon Merkezi, toplam bin 165 metrekarelik kapalı ve yeşil alandan oluşuyor. Zemin artı 1 kattan oluşan Bismil Koordinasyon Merkezi’nde, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Altyapı Koordinasyon, İtfaiye ve Sağlık İşleri Daire Başkanlığı birimleri vatandaşlara hizmet veriyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...