Zabıta ekipleri fırınları denetledi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde Belediye Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçede bulunan fırınları sağlık açısında denetledi.

Zabıta ekipleri fırınları denetledi
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Belediye Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçede bulunan fırınları sağlık açısında denetledi.

Kahta Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler yaptıkları denetimlerde fırınların hijyen, ekmek gramajı, un ve katkı maddeleri ve sağlık konularına uyup uymadıklarını denetledi. Ayrıca yapılan denetimlerde işyeri çalıştırma ruhsatının da bulunup bulunmadığının kontrolü yapıldı. Denetimlerde gereken şartlara uymayan esnaflara uyarı ve cezai işlem uygulandı.

Vatandaşlarımızın gıda ihtiyaçlarını daha sağlıklı ve daha güvenilir bir şekilde tüketmeleri için denetimlerimizi sıklaştırdıklarını vurgulayan Kahta Belediyesi yetkilileri, "Kahta Belediyesi olarak halkımızın sağlığını ciddi şekilde önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli gıdalar tüketebilmesi için denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Yaptığımız denetimlerde hijyen, gramaj ve personel temizliği gibi kurullara uymayan fırınlara gerekli uyarılarda bulunduk. Bazı fırınlara ise cezai işlem uyguladık. Bundan sonra da vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetimlerimiz olacaktır” şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...