BESYO öğrencisi halter şampiyonasında üçüncü oldu

Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi Milli Sporcu Melike Günal, Arnavutluk'un Durres kentinde 17-21 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Avrupa üçüncüsü oldu.

BESYO öğrencisi halter şampiyonasında üçüncü oldu
Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi Milli Sporcu Melike Günal, Arnavutluk’un Durres kentinde 17-21 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Avrupa üçüncüsü oldu.

Çorum’da düzenlenen Gençler ve 23 Yaş Altı Türkiye Halter Şampiyonası elemelerinde şampiyon olarak Türkiye’yi, Durres’deki Avrupa Halter Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Melike Günal, koparmada 86 kilogramda, silkmede ise 110 kilogram kaldırarak Avrupa üçüncüsü oldu. Toplamda 196 kilogram kaldıran Melike Günal, gerek Adıyaman Üniversitesini gerekse de Türkiye adına büyük bir başarıya imza attı. Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Günal’a başarısından dolayı teşekkür eden Adıyaman Üniversitesi BESYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fatih Murathan, başarılarının devamını diledi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise Günal’ı tebrik ederek, "Sporcu evladımızı tebrik ediyorum. Gerek üniversitemiz gerekse de ülkemiz adına sevindirici bir zafer elde etmiştir. İnşallah başarılarının devamı da gelecektir" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...