Okul sporları ile ilgili toplantı yapıldı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017-2018 okul spor faaliyetlerini planlamak ve okul sporları bilgi yönetim sistemiyle ilgili toplantı yapıldı.

Okul sporları ile ilgili toplantı yapıldı
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017-2018 okul spor faaliyetlerini planlamak ve okul sporları bilgi yönetim sistemiyle ilgili toplantı yapıldı.

Gölbaşı Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda düzenlenen okul sporları faaliyetleri toplantısına, Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Durmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Rıfat Elçi, Okul Sporları Koordinatör Öğretmeni Ayhan Diler ve beden eğitimi öğretmenleri katıldı. Gerçekleştirilen toplantıyla ilgili konuşan Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Durmaz, “Birçok gencimiz spor yaşamına okulda başladığı için Okul Sporları faaliyetleri bizim için önem arz ediyor. İlçe milli eğitim müdürlüğü olarak okul sporları faaliyetlerine desteklerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom