Aranan 2 şüpheli yakalandı

Elazığ'da çocukların korunmasına yönelik denetim uygulamasında 145 şahıs sorgulanırken, aranan 2 şüpheli yakalandı.

Aranan 2 şüpheli yakalandı Güncel

Türkiye genelinde Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde, çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması, Elazığ’da da İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından çalışma yapıldı. 81 ilde olduğu gibi Elazığ’da çocukların etkilenebileceği her türlü zararlı faktörlerden uzak tutulması ve güvenli bir eğitim öğretim hayatı sürdürmelerinin sağlanması amaçlanan uygulama kent merkezinde gerçekleştirildi.

Elazığ polisi uygulama kapsamında 14 okul, 11 park ve 8 internet salonunda toplam 145 şahsı sorguladı. Yapılan sorgulamalarda 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilirken, arama kaydı olan 2 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Ayrıca 4 okul servisine çeşitli konulardan Trafik İdari Para Cezası kesildiği bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...