Sakatat sorusu kamera kurdurdu

Sivas'ta tantuni dükkanı işleten Ferdi Bellek, bir müşterisinin tantuniyi sakatattan mı yapıyorsunuz? sorusu üzerine mutfağa kurduğu kamera sistemi ile tantuninin yapılışını tüm müşterilerine canlı olarak izletmeye başladı.

Sakatat sorusu kamera kurdurdu
Sivas
Sivas’ta tantuni dükkanı işleten Ferdi Bellek, bir müşterisinin “tantuniyi sakatattan mı yapıyorsunuz?” sorusu üzerine mutfağa kurduğu kamera sistemi ile tantuninin yapılışını tüm müşterilerine canlı olarak izletmeye başladı.

Sivas’ta yaklaşık 1.5 yıldır tantuni lokantası işleten Ferdi Bellek, bir müşterisinin “tantuniyi sakatattan mı yapıyorsunuz?” sorusu üzerine, hem müşterilerinin kafasındaki bu soruyu cevaplamak hem de güven vermek için ilginç bir yol buldu. Bellek, mutfağa kurduğu kamera sistemi ile tantuninin yapılışındaki tüm ayrıntıları canlı olarak lokantanın içerisine yerleştirdiği bir ekranla müşterilerine izletmeye başladı. Bellek bu şekilde tezgah önünde toplanan meraklı müşterilere, sipariş verdikleri ürünlerin hazırlanışını oturdukları yerden izleme imkanı sağladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ferdi Bellek, “Öncelikle tantuniyi tanıtmak amacıyla, insanlar geliyorlar merak ediyorlar. Hatta ‘sakat at mı’ diye soranlar oluyor bize. Tantuninin sakatattan yapılıp yapılmadığı merak ediliyor. Hem hijyenik olduğumuzu göstermek hem de insanlara tantuninin nasıl yapıldığı göstermek için bu sistemi kurduk. İnsanlar ekrandan tüm ayrıntısına kadar tantuninin nasıl yapıldığını izleyebiliyor. Bu sistemi 1.5 yıldır kullanıyorum” dedi.

Zülküf Coşkun isimli müşteri uygulamadan memnun olduklarını belirterek, “Burada yemek yiyorduk. Her zaman geldiğimiz yer. Beğeniyoruz. Temiz bir yer. Görüntüler dikkatimizi çekti. Güzel görüntüler ortaya çıkıyor” şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...