Doğanşehir’de alt yapı çalışmalarında sona gelindi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanşehir'de yürütülen alt yapı çalışmalarında sona gelinirken çalışmaların tamamlandığı caddelerde geçici asfalt serimine başlandı.

Doğanşehir’de alt yapı çalışmalarında sona gelindi
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğanşehir’de yürütülen alt yapı çalışmalarında sona gelinirken çalışmaların tamamlandığı caddelerde geçici asfalt serimine başlandı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ile AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Çalışmaların tamamlanmış olmasından dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade eden Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, “Halkımız biraz sıkıntı çekti ancak şuanda mutlu sona geldik. Bu hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a ve MASKİ Genel Müdürümüz Dr. Özgür Özdemir’e teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu ise, “Alt yapı çalışmalarında çok şükür sona geldik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyetleri dile getiren vatandaşlar da, çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediyesine ve MASKİ’ye teşekkür ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...