Malatya’da “Duman-2” operasyonu

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Tütün Mamulü Ticaretinin Önlenmesi kapsamında Duman-2 operasyonu yapıldı. Operasyonda birçok iş yeri denetlenirken 17 şüpheli hakkında da yasal işlem yapıldı.

Malatya’da “Duman-2” operasyonu
Malatya
Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Tütün Mamulü Ticaretinin Önlenmesi kapsamında “Duman-2” operasyonu yapıldı. Operasyonda birçok iş yeri denetlenirken 17 şüpheli hakkında da yasal işlem yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 18 Ekim tarihinde Tütün Mamulü Ticaretinin Önlenmesine ve suçun faillerinin yakalanarak suçtan elde ettikleri gelirin terör, organize suç örgütlerine aktarımının engellenmesi ve yasadışı ticarete konu ürünlere el konulması amacıyla “Duman-2” operasyonu yapıldığı belirtildi. Açıklamada il merkezinde 30, Doğanşehir’de 7 ve Arapgir’de de 6 olmak üzere toplam 43 iş yerinde yapılan aramalarda, 93 bin 234 adet içi tütün doldurulmuş makaron, 92 paket gümrük kaçağı nargile tütünü, 38 adet gümrük kaçağı elektronik sigara, 77 adet gümrük kaçağı likit, 11 adet gümrük kaçağı likit, 11 adet gümrük kaçağı pipo ve 1 paket pipo tütününün ele geçirildiği bilgisi verildi.

Ayrıca açıklamada 17 şüpheli hakkında 5607 Sayılı Kanun kapsamında gerekli yasal işlemlerin başlatıldığı duyuruldu

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...