Kayapınar’da anaokuluna gitmeyen çocuk kalmayacak

Diyarbakır'ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı tarafından 2018 yılında inşaatına başlanacak olan anaokulların yer tespit çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Kayapınar’da anaokuluna gitmeyen çocuk kalmayacak
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı tarafından 2018 yılında inşaatına başlanacak olan anaokulların yer tespit çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Anaokullarının yer tespit çalışmalarına katılan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, Kayapınarlı çocukların en iyi şartlarda eğitim görmeleri için yoğun bir çalışma yürüttüklerini ve yatırım programına alınan anaokulu inşaatlarını kısa sürede başlatmayı hedeflediklerini açıkladı. Balcı, çocukların eğitim-öğretim hayatının ilk aşamasının anaokulunda başladığını ve bu eğitimin çocuklarımızın gelecek yıllarındaki başarısında etkisi olduğunu belirterek, bu yaştaki en iyi şartlarda eğitim görmesi için gerekli tüm çalışmaları planladıklarını ve bu kapsamda yaklaşık 7 adet anaokulu inşaatına kısa sürede başlayacaklarını ifade etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...