Başkan Gülenç park inşaatını inceledi

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, yapımı devam eden park inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Gülenç park inşaatını inceledi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, yapımı devam eden park inşaatında incelemelerde bulundu.

Yaklaşık 2 ay önce projesi uygulanmaya başlandığını belirten Belediye Başkanı Turgay Gülenç, “Belediye olarak daha önce sağlıksız koşullarda hizmet veren boş alanlarımız projeler dâhilinde modern ve güzel bir parka dönüştürmek için çalışmalara başladık. Ekiplerimizin park içinde çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor, park çalışmaların sona ermesiyle kentimize ve gençlere güzel, rahat ve sağlık bir alan kazandıracağız” dedi.

Bölgeye daha önce yaptığı ziyaretlerde vatandaşlardan gelen talepleri dikkate aldıklarını belirten Başkan Gülenç, “Halkımız istiyor, biz de imkanlarımız ölçüsünde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Mahallelere yaptığımız inceleme gezileri sırasında, vatandaşların istek ve önerileri, bizlerin çalışmalarında birtakım önceliklerin belirlenmesinde etkili oluyor” ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom