Diş tedavisinde genel anestezi dönemi.

Sivas Kamu Hastaneler Birliği'ne bağlı Ağız ve Dış Sağlığı Hastanesi'nde diş tedavisinde tam anestezi uygulaması başladı.

Diş tedavisinde genel anestezi dönemi.
Sivas
Sivas Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı Ağız ve Dış Sağlığı Hastanesi’nde diş tedavisinde tam anestezi uygulaması başladı.

Sivas Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılan yazılı açıklamada ile Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde; bedensel ve zihinsel engelli hastalar ve çocuklar için diş tedavilerinde tam anestezi uygulamasına başlanıldığı bildirildi. Yapılan açıklamada, “Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde ameliyathanenin hizmete girmesiyle birlikte engelli, demanslı ve çocuk hastalar için genel anestezi altında ağız ve diş sağlığı hizmeti başlandı.” Denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...