‘Hayvan Sağlığı Alanında Koruyucu Hekimlik’ konferansı verilecek

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayvancılıkla uğraşan çiftçilere yönelik 'Hayvan Sağlığı Alanında Koruyucu Hekimlik' konulu bir konferans düzenlenecek.

‘Hayvan Sağlığı Alanında Koruyucu Hekimlik’ konferansı verilecek
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayvancılıkla uğraşan çiftçilere yönelik ‘Hayvan Sağlığı Alanında Koruyucu Hekimlik’ konulu bir konferans düzenlenecek.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, fiziki belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra tarım ve hayvancılık alanında da yoğun çalışmalar sergiliyor. Bu kapsamda hayvancılık yapan çiftçilere, hayvan sağlığı konularında tedavi yöntemine gitmekten ziyade, koruyucu tedbirler alma bilincinin verilmesi amacıyla ‘Hayvan Sağlığı Alanında Koruyucu Hekimlik’ konulu bir konferans düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından 1 Kasım Çarşamba günü saat 10.00’da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir konferans salonunda, düzenlenecek olan konferansa konuşmacı olarak, Türkiye’de bu alanda söz sahibi kişilerden biri olan Veteriner Hekim Tahir Selçuk Yavuz katılacak.

Konferansa, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri, birlik üyeleri, muhtarlar, ziraat odaları, ziraat okulu öğrencileri, veteriner hekimler ve besiciler ile vatandaşların davet edildiği belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...