Kaymakam Ahmet Gencer köylerde incelemelerde bulundu

Adıyaman'ın Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, köylerde bir takım incelemelerde bulundu.

Kaymakam Ahmet Gencer köylerde incelemelerde bulundu
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, köylerde bir takım incelemelerde bulundu.

Kaymakam Gencer ve beraberindeki Özel İdare Müdür Vekili Hüseyin Yüksel, Besni ilçesine bağlı Bereketli Köyüne giderek burada yeni yapılan taziye evini incelemelerde bulundu.

Taziye evinde incelemelerde bulunan Kaymakam Gencer ve Müdür Vekili Hüseyin Yüksel daha sonra köylüler ile bir araya gelerek onların sorun ve sıkıntılarını dinleyip taleplerinin olup olmadığını sordu.

Kaymakam Gencer ve Müdür Vekili Hüseyin Yüksel daha sonra Karagüveç ve Toklu köylerinde yapımı devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını da inceledi. Aralıksız bir şekilde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Gencer ve Müdür Vekili Hüseyin Yüksel, daha sonra köy okullarını ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...