Asırlardır Sönmeyen Kandiller programı

Elazığ'da Asırlardır Sönmeyen Kandiller programı gerçekleştirildi.

Asırlardır Sönmeyen Kandiller programı Güncel

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve KYK Elazığ İl Müdürlüğü ev sahipliğinde “Asırlardır Sönmeyen Kandiller” programı Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Program Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

KYK Elazığ İl Müdürü Süphi Döner’in bilgi vermesinin ardından program başladı. Yaklaşık olarak 2 saat süren programda Zenbilli Ali Efendi, Akşemsettin, Şeyh Edebali, Ebu Suud Efendi, Molla Fenari, Aziz Mahmud Hüdai olmak üzere çeşitli isimlerin yaşamlarına dair ayrıntılar Tarihçi Yavuz Bahadıroğlu tarafından anlatıldı. Işıl Açıkkar’ın moderatörlüğünü yaptığı programın son bölümünde ise Bahadıroğlu, öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

Programa KYK İl Müdürü Süphi Döner, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mashar Ayas, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, KYK Yurt Müdürleri, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdür Yardımcısı Savaş Karataş ile çok sayıda öğrenci katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...