Kaymakamdan Mehmetçiğe moral ziyareti

Diyarbakır'ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, Veziri Boğazı mevkiinde ana yolun güvenliği ile bölgenin emniyeti sağlamak amacıyla kurulan üs bölgesini ziyaret ederek güvenlik güçlerine moral ve motivasyon desteğinde bulundu.

Kaymakamdan Mehmetçiğe moral ziyareti
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, Veziri Boğazı mevkiinde ana yolun güvenliği ile bölgenin emniyeti sağlamak amacıyla kurulan üs bölgesini ziyaret ederek güvenlik güçlerine moral ve motivasyon desteğinde bulundu.

Hani İlçe Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Levent Yıltırak ile Veziri Boğazı askeri üs bölgesinde incelemelerde bulunduktan sonra bölgedeki mevzileri de tek tek gezerek nöbet tutan Mehmetçik ve güvenlik korucularıyla bir süre sohbet ederek üs bölgesinden sorumlu komutandan güvenlik güçlerinin faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Yazıcı, “Devletin birliği ve bütünlüğü ile vatandaşın huzuru için gece gündüz demeden, zor şartlarda dahi büyük bir özveri ve fedakarlıkla görev icra eden güvenlik güçlerinin vatandaşlarımızın güvenliklerinin teminatı olduğunu” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...