Başkan Akat ağaç dikimine katıldı

Diyarbakır'ın Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat yeni yapılan yeşil alanda ağaç dikimi ve çimlendirme çalışmasına katıldı.

Başkan Akat ağaç dikimine katıldı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat yeni yapılan yeşil alanda ağaç dikimi ve çimlendirme çalışmasına katıldı.

Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat ve Başkan Yardımcıları Bağcılar Mahallesi 1188’inci sokakta yeni yapılan yeşil alanda ağaç dikimi ve çimlendirme çalışmasına katıldı. Yeşil alanda 268 adet elder çamı ağacının dikimi ve çimlendirme çalışması yapıldı. Başkan Akat, yeşil alana ilişkin ağaç dikimi ve çimlendirme çalışması yaptıklarını belirterek, kısa bir süre içerisinde alanın halkın hizmetine sunulacağını dile getirdi. Bu yıl içerisinde 4 tane yeşil alan yaptıklarını ifade eden Akat, “Bağlar’ın daha yeşil bir görünüm kazanması için projelerimizi hayata geçirmeye çalışıyoruz. İlçemizin yeni yerleşim alanı olan Bağcılar’da çalışmalarımız önümüzdeki günlerde de devam edecektir” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...