Milletvekili Aydemir: ‘Onlar var ki varız’

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 'Vatanın harimine, milli iradenin iffet ve izzetine el uzatan şer odakları, birlik ve bütünlüğümüze kasteden hainler ebediyen zillet içinde kalacak, milli iradenin kardeşlik kararlılığı her daim galip gelecektir.' dedi.

Milletvekili Aydemir: ‘Onlar var ki varız’
Erzurum
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Vatanın harimine, milli iradenin iffet ve izzetine el uzatan şer odakları, birlik ve bütünlüğümüze kasteden hainler ebediyen zillet içinde kalacak, milli iradenin kardeşlik kararlılığı her daim galip gelecektir.’ dedi.

YAVİ ŞÜHEDASINA RAHMET NİYAZI

Yavi şühedasının ‘Değmesin mabedimin göğsüne namahrem eli’ imanını ortaya koyduğunu, bölücü hainlere karşı milli metanet ve dirayetle karşı duruşu kaydettiğini belirten Milletvekili Aydemir, ‘Nefsini devletin dirliği, milletin birliği, vatanın bütünlüğüne adayan, Mili şairimiz Akif’in ifadesiyle ‘İman dolu göğsüyle milli irade düşmanlarına karşı serhad’ olan şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad ediyoruz. Onlar var ki varız’ kaydını düştü.

AYDEMİR’DEN RABİA VURGUSU

Yavi’de 24 yıl önce hainler tarafından işlenen katliamın, 15 Temmuz’da bir kez daha aynı odaklar tarafından sahnelenmek istendiği, milli iradeye ipotek koymak isteyen vesayet ve şer cephesinin milli imanın kaydettiği destansı direnişle ebedi zillete mahkum edildiğini hatırlatan Milletvekili Aydemir, ‘Yüce milletimiz, AK önderimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın tarihi vurgusuyla ifade ettiği, ‘Tek Vatan, tek Bayrak, tek Millet ve tek Devlet’ rabiasından asla ayrılmayacak, bizi biz yapan kardeşlik iman ve azminden taviz vermeyecektir. Yavi şehitleri bu kararlılığı tarihe bir damga olarak kazımışlardır. Ruhlar şad, mekanları cennettir inşallah’’ dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...