Solin Çocuk ve Aile Merkezi öğrencileri sergi düzenledi

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi öğrencileri sergi, konser ve tiyatro etkinliği düzenledi.

Solin Çocuk ve Aile Merkezi öğrencileri sergi düzenledi
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi öğrencileri sergi, konser ve tiyatro etkinliği düzenledi.

Bağlar Belediyesi Kadın Ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi öğrencileri sergi, konser ve tiyatro etkinliği düzenledi. Çocuk ve Aile Merkezinde düzenli olarak devam eden oyun odası, seramik atölyesi, çocuk korosu, tiyatro gruplarında eğitim gören öğrenciler 6 aylık çalışmalarını Belediye yönetimi ve aileleri ile paylaştılar. Etkinliğe Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat, Başkan Yardımcıları ve öğrencilerin aileleri katıldı. İlk olarak konser ve tiyatro etkinliği düzenleyen öğrenciler daha sonra eğitim süresi boyunca yaptıkları çalışmalar hakkında konuklarına bilgi verdi. Burada konuşan Başkan Akat, çocukların çalışmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Akat, çocukların konser ve tiyatro gösterimden çok etkilendiğini ve her mahallede bu tür merkezlerin olması gerektiğini vurguladı. Daha sonra okul öncesi öğrencilere etkinlik dosyası dağıtıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...