Başkan Barakazi’den 12 Bingölspor’a destek

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Siyasi ve bürokratlarımızla, Bingölspor'a nasıl daha fazla katkı sunabiliriz diye arayış içerisindeyiz. Bu anlamda birkaç alternatifimiz var, bunlar gerçekleştiğinde sonucu hep birlikte göreceğiz dedi.

Başkan Barakazi’den 12 Bingölspor’a destek
Bingöl
Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Siyasi ve bürokratlarımızla, Bingölspor’a nasıl daha fazla katkı sunabiliriz diye arayış içerisindeyiz. Bu anlamda birkaç alternatifimiz var, bunlar gerçekleştiğinde sonucu hep birlikte göreceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Yücel Barakazi, TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden 12 Bingölspor yönetim ve futbolcularıyla bir araya geldi.

Takım arasındaki uyumun sürdüğü müddetçe başarının da kaçınılmaz olacağını vurgulayan Başkan Barakazi, “Son maçlarda yakaladığınız bu uyumu koruyun. Aranızdaki uyum sürdükçe başarı da kaçınılmaz olacaktır. Sizlerin başarısı Bingölspor’un şahsında, Bingöl’e katkıdır. Bingöl’e sunduğunuz bu katkıdan dolayı da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

İki sebepten dolayı sporu desteklediğini ifade eden Başkan Barakazi,"Sporu ve sporcuyu desteklemek için birçok neden var aslında ama ben en fazla şehrimizin tanıtımını yaparak, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğu için sporu destekliyorum. Şuanda Türkiye’nin dört bir yanında ilimizi tanıtıyorsunuz. Doğudan batıya, kuzeyden güneye her tarafta bu tanıtım gerçekleşiyor. Diğer yandan gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak kalarak, enerjilerini bu alanda harcıyor. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalması, şehrimizin en büyük kazanımlarından biridir" diye konuştu.“Takımımızı desteklemeye devam ediyoruz”

Bingölspor’a her zaman destek olduklarını belirten Barakazi," Siyasi ve bürokratlarımızla Bingölspor’a nasıl daha fazla katkı sunabiliriz, bunun arayışı içerisindeyiz. Bu anlamda birkaç alternatifimiz var, bunlar gerçekleştiğinde sonucu hep birlikte göreceğiz. Sizlerin emeklerini boşa çıkarmayarak, şehrimize sağladığı faydalar dolayısıyla bu desteği çok önemsiyoruz. Şehrimize sağladığınız katkılardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Heyecanınız heyecanımız, şerefiniz, onurunuz onurumuzdur” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...