‘Sacide’ oyunu büyük beğeni topladı

Adıyaman Belediyesinin destekleriyle Ankara Devlet Tiyatroları tarafından sahnelenen 'Sacide' adlı tiyatro oyunu izleyicilerden büyük beğeni topladı.

‘Sacide’ oyunu büyük beğeni topladı
Adıyaman
Adıyaman Belediyesinin destekleriyle Ankara Devlet Tiyatroları tarafından sahnelenen ‘Sacide’ adlı tiyatro oyunu izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Her yıl onlarca tiyatro oyununu Adıyaman’daki tiyatro severlerle buluşturan Adıyaman Belediyesinin ‘Tiyatro Günleri’ etkinlikleri bu yıl da başladı. Ankara Devlet Tiyatroları tarafından, Adıyaman Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda sahnelenen ve bekar bir terzi kızın hayatını anlatan ‘Sacide’ adlı oyuna yoğun ilgi gösteren sanatseverler, oyun sonunda sanatçıları uzun süre ayakta alkışladı.

Ülker Köksal eseri olan ve iki perde halinde sahnelenen oyunda, 40’lı yaşlarda, abisinin evinin bir odasında yaşayan bekâr bir terzi olan Sacide’nin hikayesi anlatıldı. Pervin Ünalp tarafından yönetilen oyunda Fulya Koçak, Tuğçe Soncu, Serap Kunak, Esin Ercan, Orkide Çivicioğlu, Eylül Amaç, Osman Nuri Ercan, Neriman Kılıç, Koray Karaca ve Neslişah Yalçınkaya rol aldı.

Oyun sonunda oyunculara Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu tarafından çiçek takdim edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...