Hastadan doktora anlamlı not

Adıyaman'ın Besni İlçe Devlet Hastanesinde Palyatif Bakım Merkezinde yatan hastanın doktora yazdığı not herkesi duygulandırdı.

Hastadan doktora anlamlı not
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni İlçe Devlet Hastanesinde Palyatif Bakım Merkezinde yatan hastanın doktora yazdığı not herkesi duygulandırdı.

Besni Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Merkezinde bir aydan beri serebrovasküler ve hipertansiyon tanısıyla tedavi gören hasta, memnuniyetini yazdığı not ile gösterdi. Hasta yatağında " Yüzünden gülümsemeyi gözlerindeki umudu eksik etme" notunu gören doktorun hastaya sarılması duygu dolu anlar yaşattı.

Bu durum karşısında çok duygulandığını söyleyen Doktor Çisil Şeyma Özer, "İcra ettiğimiz mesleğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu tekrardan gördüm hastamızla aramızda bu yaşanan sevgi dolu anlar beni çok mutlu etti" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...