15 Temmuz Gazileri Adıyaman Belediyesinde

15 Temmuz gazilerinden Metin Doğan, Adviyye Gül İsmailoğlu, Yusuf Özgün ve Muhammed Irmak Adıyaman Belediyesini ziyaret etti.

15 Temmuz Gazileri Adıyaman Belediyesinde
Adıyaman
15 Temmuz gazilerinden Metin Doğan, Adviyye Gül İsmailoğlu, Yusuf Özgün ve Muhammed Irmak Adıyaman Belediyesini ziyaret etti.

‘15 Temmuz Kahramanları O Geceyi Anlatıyor’ konulu programa katılmak için Adıyaman’a gelen 15 Temmuz gazilerinden Metin Doğan, Yusuf Özgün, Adviyye Gül İsmailoğlu ve Adıyaman Üniversitesi öğrencisi Muhammed Irmak, Adıyaman Belediyesini ziyaret etti.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun yurt dışında olmasından dolayı Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu tarafından ağırlanan gaziler, Adıyaman’da kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Fettullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından kalkışılan darbe girişimine karşı durmak için mücadele ederken gazi olan ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu, millet olarak 15 Temmuz kahramanlarına minnettar olduklarını söyledi.

Ziyarette o kara gecede yaşadıklarını anlatan gaziler ise o gece, hiçbir gücün bu millete boyun eğdiremeyeceğini canlı olarak gördüklerini söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Kutlu ziyaret sonunda, Adıyaman Belediyesi tarafından hazırlanan ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ kitapçığıyla birlikte çeşitli hediyeler takdim ettiği gazilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...