Rektör Gönüllü’den hastaya ziyaret etti

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Adıyaman'da bir ilke imza atılarak, Ful Endoskopik Hipofiz Adenom (Burundan girilerek beyin tümörü alınması) ameliyatı yapıldı.

Rektör Gönüllü’den hastaya ziyaret etti
Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Adıyaman’da bir ilke imza atılarak, “Ful Endoskopik Hipofiz Adenom” (Burundan girilerek beyin tümörü alınması) ameliyatı yapıldı.

Üniversitemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Necati Üçler ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sedat Doğan tarafından yapılan ameliyat oldukça başarılı geçti.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gönüllü, Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Necati Üçler ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sedat Doğan’a teşekkür etti.

Rektör Gönüllü, başarılı bir operasyon geçirerek beynindeki tümörü alınan Ali Kurnaz adlı vatandaşa Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Aydın ile birlikte geçmiş olsun dileklerini iletti.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü, "Öncelikle operasyonu gerçekleştiren hekimlerimize teşekkür etmek istiyorum. Başarılı bir operasyon geçiren hastamıza da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Devletimizin bizlere vermiş olduğu tüm imkanları insanımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün burada bir ilke imza daha atmış bulunuyoruz. İnşallah tam teşekküllü Üniversitemiz Eğitim ve Araştırma Hastanemiz güzel çalışmalara imza atmaya devam edecektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...