Palandöken’de başarılı kreşler ödüllendirildi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Palandöken'de bulunan 4 başarılı kreş ve gündüz bakım merkezine teşekkür belgesi verildi.

Palandöken’de başarılı kreşler ödüllendirildi
Erzurum
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından Palandöken’de bulunan 4 başarılı kreş ve gündüz bakım merkezine teşekkür belgesi verildi.

Palandöken Sosyal Hizmet Merkezinde düzenlenen programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt, ASP Şube Müdürü Süleyman Duman, kreş temsilcileri ve kuruluş çalışanları katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, kreş ve gündüz bakım merkezlerinin kaliteli hizmet sunmasının aile açısından önemli olduğunu belirterek, kurum olarak kreşlere rehberlik hizmeti verdiklerini ifade etti.

Aileden ilk ayrılış olan kreş döneminin, çocukların gelecekteki hayatlarının şekillendirilmesinde de büyük önem taşıdığını belirten İlbaş, ‘’ Çocukların sosyalleşmesi açısından önemli bir yere sahip olan kreş ve gündüz bakım evlerinin başarılı hizmetler sunması konusunda kurum olarak rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu çerçevede başarılı kreşlerimizi ödüllendirerek, hizmet kalitesi konusunda yönlendirici olmaya devam edeceğiz. Kreşlerimizin sosyal faaliyetlerde daha çok yer almasını istiyoruz. Teşekkür belgesi alan kreş temsilcilerimizi kutluyor başarılı çalışmalarının devamını diliyorum’’ dedi.

Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yeşilyurt ise Palandöken ilçesinde bulunan kreşlerle sürekli işbirliği halinde olduklarını belirterek, başarılı çalışmaları teşvik etmek adına kreşleri ödüllendirdiklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Türk-Amerikan Derneği (TAD) Pamuk Şekeri, Gülen Yüzler, Pamuk Şekeri kreşleri temsilcilerine teşekkür belgesi verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...